Плоттер для гідрогелевої плівки

BLADE CUTTING PLOTTER SC-200

Плоттер
Плоттер — пристрій, який нарізає захисну гідрогелеву плівку за 30 секунд. Повністю замінює ваш склад з плівками і допомагає самостійно виробляти її виключно за запитом клієнта.

Працює на ОС Android, що допомагає вам швидко розібратися, як функціонує пристрій. Хочете вирізати захисну плівку? Вставте плівку, оберіть пристрій, модель і розташування плівки, натисніть "почати різання".
Захист не тільки для смартфонів
Нарізайте захисну плівку для смарфонів, планшетів, смарт годинників, ноутбуків, фітнес трекерів, GPS-навігаторів, фотоапаратів та інших пристроїв з плоттером BLADE.
Фотоопараты
Смартфоны
Смарт Часы
Камеры смартфонов
Фитнес трекеры

Понад 6500 моделей доступні в базі плоттера. Ви знайдете актуальні моделі так само легко, як і моделі 10-річної давності. Жоден клієнт не піде від вас без захисної плівки, тому що у нього зовсім нова або мало популярна модель телефону.

Сервер оновлює список нових моделей кожен день, а на ваше прохання ми додаємо додатково потрібні вам моделі. Таким чином, ви не втратите клієнтів навіть з рідкісними моделями смартфонів.

Ви розширите свою пропозицію, надаючи захист для різних видів мобільних і електронних пристроїв, включаючи ексклюзивні гаджети такі, як навушники AirPods або фітнес трекер Mi Band. У вас з'явиться можливість пропонувати комплексний захист, за яким будуть повертатися клієнти.
Плоттер
Що ви отримуєте в комплекті з плоттером?
✓ блок живлення;
✓ захисна плівка BLADE Hydrogel Screen Protection (10 шт.);
✓ антиковзаючий килимок BLADE Screen Protection Anti-Slip Pad (1 шт.);
✓ комплект для поклейки BLADE Screen Protection Toolkit (мікрофібра, спиртова серветка, наклейка-Дастер, лопатка) (10 шт.);
✓ інструкція і гарантійний талон на 12 місяців.
Технічні характеристики
Модель
BLADE Cutting Plotter SC-200
Точність різання
+_ 0.1 мм
Швидкість різання
300-600 мм/с
Сила різання
150 - 450 г
Режим передачі даних
WI-FI
Вхідна напруга
110В - 240В
Потужність плоттера
48 Вт
Робоче середовище
-5С~+45C
Вага нетто
7.5 Кг
Вага брутто
8.5 Кг
Розмір плоттера
555*170*165 мм
Розміри упаковки
640*310*270 мм
Переваги плоттера BLADE Cutting Plotter SC-200
ШВИДКІСТЬ Різання
Швидкість різання плоттера варіюється в межах 300-600 мм / с, тоді як швидкість аналогічних плотерів на ринку становить 100-300 мм / с.
Наприклад: iPhone 8 / SE 2 — 23 сек, Samsung Galaxy S20 — 29 сек.
Висока якість різання
Лезо плоттера вирізає рівні й чіткі лінії. Похибка не перевищує ± 0.1 мм, що гарантує низьку ймовірність браку.
ОНОВЛЕННЯ ДАНИХ
Плоттер підключається до сервера через Wi-Fi. Оновлення актуальної інформації щодо нових моделей і нових можливостей різання здійснюється щодня. Даний принцип роботи дозволяє користуватися плоттером без використання смартфона / планшета на будь-яких торгових об'єктах, в яких є доступ до мережі Wi-Fi.
КОМПАКТНІ РОЗМІРИ
Плоттер займає не більше простору, ніж стандартний домашній принтер. Розміри плоттера складають 555 * 170 * 165 мм, що дозволяє встановити його на торгових об'єктах з невеликою площею, такі як острівці, в торгових центрах і невеликих торгових павільйонах.
Захист пристрою на 360°. Що це таке?

Розширте асортимент захисних плівок і пропонуйте повний захист телефону вашим клієнтам. З плоттером ви зможете вирізати захисну плівку на задню і бічні частини корпусу телефону на додаток до стандартної плівки на екран.

 

Камери на телефоні займають все більше простору, що збільшує ризик їх пошкодження. Надайте клієнтам можливість захистити і їх. У базі плоттера ви знайдете понад 150 моделей, і цей список постійно росте!

 

Створюйте ідеальний захист разом з нами — захист 360 °.

Защита
Які вигоди вам подарує купівля плоттера?

✓ Вкладення, які швидко окупаються. 
✓ Вільне місце для актуальних і затребуваних товарів. Плоттер звільнить простір, яке зараз займають захисні плівки у вашому магазині.
✓ Більше задоволених клієнтів. Ви зможете запропонувати захисну плівку тим клієнтам, для яких у вас раніше не було потрібних моделей.

Вбудована статистика підвищить ваші продажі

У меню плоттера вбудована статистика по нарізаним захисним плівкам. Ви можете переглянути, скільки було вирізано захисних плівок за день, тиждень, місяць, 3 місяці.

Статистика плоттера допоможе вам удосконалювати маркетингову стратегію. Ви зможете відстежувати, на яких торгових об'єктах продажі йдуть краще. Дізнатися, які моделі користуються більшою популярністю. Скорегувати закупівлі гаджетів і аксесуарів до них, виходячи з отриманих даних.
Интерфейс
Відповіді на типові запитання
Як наклеїти плівку?

Щоб правильно наклеїти плівку, подивіться відео-інструкцію за посиланням ссылке.

Що робити, якщо у мене є питання щодо використання плоттера?

Наша служба підтримки працює з 8.00 до 22.00 щодня. З будь-яких питань по експлуатації плоттера ви можете нам написати у Телеграмі або зателефонувати за номером вашого оператора.

Що краще: захисне скло або плівка?

Гідрогелева плівка не тріскається і самовідновлюється після подряпин і потертостей на відміну від скла.

 

Майже у 2 рази тонше скла: товщина плівки 0,18 мм, стандартна товщина скла 0,30 мм. Зберігає повну чутливість сенсора і сканера відбитка пальців, а захисне скло може обмежувати ці можливості.

 

Покриває навіть вигнуті області екрану, ви можете наклеїти плівку на задній корпус, бічні грані телефону і камеру. Скло захищає тільки екран і відстає від дисплея з вигнутими краями.

Чи на всі смартфони є плівка? 

У базі плоттера ви знайдете понад 5000 моделей для нових і застарілих, топових і непопулярних смартфонів. Нові моделі завантажуються автоматично. Якщо у вас є індивідуальні запити від клієнтів, ми додамо потрібну вам модель протягом 3 днів.